Forum grupy Carvahall

Forum grupy Carvahall występującej w grze Pokemon-game


#1 2011-08-14 12:28:04

 Wojas

Administrator

35711824
Skąd: Ziębice City :D
Zarejestrowany: 2011-08-13
Posty: 21
Punktów :   

KONKURS!

Uwaga!Ogłaszam konkurs na najładniejsze logo Carvahall.Sposób może być różny,może to być rysunek stworzony w Paincie mogą to być Posklejane obrazki pokemonów i napis Carvahall.Byle żeby było ładnie .Konkurs prowadzony jest przeze mnie.Prace proszę nadsyłać różną drogą.PW w grze,PW tutaj,Gadu-Gadu,byle żebym ja to widział .

Nagrody ufundowane są...przeze mnie .A nagrodą jest moderator na czacie i moderator na forum .Pozdrawiam i życzę dużej weny w wymyślaniu loga .

EDIT: Można wysłać tylko jedną pracę!
EDIT2: Prace można wysyłać do 17.08.11 do godziny 13:00

KONIEC KONKURSU!

Prac już nie można wysyłać,tak wiem,koniec miał być wcześniej ale nie miałem możliwości go zakończyć bo wyjechałem do pracy .Prac nie było wiele...taaaa...tak naprawdę były 2 .Wyboru dużego nie miałem .

Wygrała praca....jackos'a123!Brawa dla niego .Pracy nie pokażę bo nie można na imege shack wysłać 2 tego samego zdjęcia a link gdzieś zapodziałem .Przepraszam,później edytuje post i na pewno pokażę .Nie chcę się rozpisywać więc Gratulacje itp. itd.

Macie pracę:
http://img843.imageshack.us/img843/8295/prbas.jpg


Moje motto: "JEŚĆ!".No co?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nlp-perswazja.pun.pl www.plywanie.pun.pl www.kimpp.pun.pl www.poko-gp.pun.pl www.tf.pun.pl